Apie Oneness University

Indijos Vienuolių ordino Vienybės universitetas (Oneness University) - dvasinė organizacija, įkurta Šri AMMA Bhagavan, siekianti palengvinti žmonių kančias iš pagrindų, pabudinant žmoniją vienybei, kurioje kiekvienas žmogus jaučiasi susijęs su viskuo, kas yra.

 

Nuo didžiųjų spiralinių galaktikų, nusidriekusių per tūkstantmečius šviesmečių iki trilijonų smėlio smiltelėje besisukančių atomų, viską visatoje sudaro besisukantys energijos ratai. Gėlės, medžių kamienai, gyvūnija, planetos ir žmonės - visa tai sudaro mažučiukai viduje besisukantys ratai, judantys didžiuliu Žemės ratu, kurie sukasi kosmoso orbitoje. Pagrindinis gamtos statybinis blokas ratas - yra gyvenimo ratas, dalyvaujantis visose egzistencijos plotmėse. "Mes irgi esame ratas rate ... Be pradžios ir be pabaigos." Ratais sukasi ir mūsų čakros, tačiau dėl neteisingo mūsų gyvenimo būdo (maitinimosi, nepakankamos fizinės veiklos ir kt. priežasčių) jų sukimosi greitis labai sumažėja ir dėl to mes visi kenčiame, nesame pilnai laimingi. Mes visi žinome kokie linksmi, laimingi vaikai, tačiau vėliau ši kiekvienam žmogui natūrali būsena dingsta.

 

Ištrauka iš filmo "Celestine Prophecy" (rus.  Селестинское Пророчество )

Селестинское Пророчество - духовный фильм, приключения ведущие хронику открытия древних свитков в тропических лесах Перу. Пророчество и его девять ключевых пониманий предсказывают международное пробуждение, возникающее в пределах всех религиозных традиций, который перемещает человечество к более глубокому опыту духовности.


Kad būti pilnai laimingu žmogui būtina Nušvitimo (dvasinio Prabudimo) būsena. Apie tai žmonija svajojo tūkstančius metų ir tik vienetams pavykdavo gauti šią nuostabią Dievo malonę, kaip Budai, Kristui, 12 apaštalų ir keletui kitų. Nušvitęs (dvasiškai Prabudęs) žmogus yra laimingas ir laimingu gali padaryti kitą žmogųŠią būseną pats žmogus, labai retais atvejais ir tik akimirkai, gali pasiekti praktikuodamas Jogą, medituodamas bei vesdamas asketinį gyvenimo būdą, tačiau ši būsena labai greitai dingsta. 


Dabartiniu metu tai iš esmės pasikeitė, Indijos dvasiniai mokytojai Amma ir Bhagavanas įkūrė Vienuolių ordiną ir Vienybės Universitetą, kuriame ne tik mokoma kaip šią nuostabią būseną pasiekti visam laikui pačiam, bet ir suteikiami įšventinimai ruošti tokius žmones savo šalyse, be to čia mokoma kaip gydyti ligas ir santykius Dieviškos energijos pagalba. Šiame Universitete mokosi žmonės iš viso pasaulio, nesvarbu kokią religiją jie išpažįsta, čia jau gavo įšventinimus ir septyni lietuviai. 


Dabartiniu metu Lietuvoje pravedami 2 d. seminarai, kuriuose mokoma kaip perduoti Vienybės (Nušvitimo) Energiją, išgydyti save ir kitus, panaikinti kančią, atstatyti pašlijusius santykius, panaikinti depresiją bei žalingus įpročius. Šiam tikslui ieškome šios energijos perdavėjų. Dalyvių amžius nuo 16 m.


Jei Jūs norite skleisti Dieviškąją energiją, UŽPILDYKITE REGISTRACIJOS FORMĄ
ir atvykite į artimiausius Visapusiško tobulėjimo ir palaiminimų teikimo mokymus. 

 

Tapkite Dieviškosios energijos perdavėjais,  o vėliau... galbūt ir treneriais, kuriems suteikiami įšventinimai ruošti kitus Palaiminimų teikėjus (Dikšų perdavėjus).


Kiekvienas esate labai laukiamas! 

 

Sri Kalki Bhagavan

Savo ankstyvoje vaikystėje Kalki pajuto, kad kažkas negerai darosi su žmonija. Anksčiau karai prasidėdavo dėl tam tikrų priežasčių, o dabar jie labiau panašūs į ligas. Kalki suprato, kad visos problemos, su kuriomis susiduria šiandieninis pasaulis, kyla dėl vienos priežasties - atskirtumo jausmas nuo gyvenimo ir visos Visatos. Kažkur giliai viduje jis jautė, kad jis turi padėti žmonijai tapti iš tiesų laimingais iki tol, kol išsispręs visos problemos. Jis taip pat suvokė liūdną faktą, kad žmonija nepasikeitė nepaisant didelių pastangų tūkstančiais metų. Kažkas kažkur atrodė vyksta blogai ir jis jautė palaimą pagalvojęs, kad vieną gražią dieną jis sugebės padėti žmonėms pasiekti taip ilgai siekto tikslo - vidinės laisvės ir džiaugsmo.
 

Jo tėvai, mis Vaidharbi ir misteris Varadharajalu, susilaukė savo pirmo vaiko (Kalki) 1949 metų kovo 7 dieną Nathan mieste, North Arcot rajone Tamil Nadu valstijoje Pietų Indijoje. Vėliau jie susilaukė dar dviejų sūnų ir dukters.
 

Kalki buvo labai nepaprastas vaikas. Jis visada buvo susikaupęs ir susikoncentravęs į tai, kaip suteikti žmonijai visišką laisvę. Jis dirbo įvairiose vietose ir 1976 metais vedė Padmavati devi (Amma). Jie turi vieną vaiką vardu Krishna.
 

80-aisiais Amma, Kalki ir jo vaikystės draugas Shankarji atidarė dvasinę mokyklą, kuri vadinosi Jeevashram. Būtent čia atsirado dieviškas fenomenas 1989 liepą. Netrukus studentai pradėjo jausti kosminės palaimos būsenas. Dauguma iš jų tapo mistikais. Didžiuliai stebuklai tapo šių studentų kasdieniniu gyvenimu. Praėjus kuriam laikui Kalki ir Amma nusprendė pradėti projektą - perduoti žmonijai visišką nušvitimą. Kelias yra Jumyse. Amma ir Kalki Bhagavan tiesiog padeda šioje dvasinėje kelionėje.

Sri Amma Bhagavan

Ji gimė 1954 metų rugpjūčio 15 dieną gražiame kaimelyje Andra Pradesh valstijoje Pietų Indijoje. Ji yra mylima dėl savo laisvumo ir vaikiško paprastumo ir jai sunku pasakyti ne, kai jos ko nors paprašo. Tai yra priežastis, dėl ko įvyksta nežemiški stebuklai, kai žmonės prašo jos pagalbos. 
 

Tokie žmonės kaip Amma ir Kalki Indijoje vadinami Avatarais. Jie patys nesirūpina, kokius vardus ar titulus žmonės jiems suteikia. Jie yra viena būtybė dviejuose kūnuose ir abu iš jų gali perduoti nušvitimo būseną.
 

Kalki yra tas, kuris vadovauja šiam procesui, o Amma kaupia milžinišką energiją tam, kad nušvitimas būtų prieinamas kiekvienam. Kai kas nors prašo Kalki išgydyti, jis dažnai sako žmonėms kreiptis į Amma, nes ji reaguos greičiau negu Kalki, kadangi joje yra Shakti, moteriškos dieviškos jėgos, įsikūnijimas. Tie, kurie turi vidinį ryšį (draugystę) su abiem - ir Kalki, ir Amma, gaus nušvitimą daug lengviau. Šitoks ryšys atidaro Mėnulio, taip pat kaip ir Saulės energijos kanalus.

 


Kalki ir Amma Bhagavan